Nabídka služeb 

Nabízíme pohřby do země, očanské i církevní ,kremace s obřadem i bez obřadu. Postaráme se o veškeré převozy zesnulého, zařídíme kněze, řečníka, hudbu, květinovou výzdobu a vyhotovíme parte na počkání.

Poradíme Vám, jak vyřídit úmrtní list (můžeme vyřídit i my), odhlásit zdravotní pojišťovnu a důchod. Přijímáme objednávky v našich kancelářích, nebo za Vámi přijedeme a vyřídíme objednávku u Vás doma.

Zaručujeme Vám komplexní organizaci a bezproblémový průběh posledního rozloučení, od klasického obřadu v kostele po rozloučení v úzkém rodinném kruhu. Nabízíme několik typů ozdobných uren.

Výkopy hrobů provadíme osobně my a ručíme za úpravu, nachystaní i kvalitu

Popel vašeho zesnulého vyzvedneme a Vy si pro něj můžete přijít do kterékoli z našich poboček. Popel je možné rozptýlit na našem hřbitově v Rosicích nebo v Brně.

V případě zájmu Vám doporučíme kameníka. Je také možné zakoupit vzpomínkové předměty a památeční šperky s popelem Vašeho blízkého. Zajistíme úpravu zesnulého a po domluvě umožníme jeho vystavení v rozlučkové místnosti. Na přání provádíme údržbu hrobových míst, a to jednorázově i pravidelně.

Pokud si nebudete s něčím vědět rady, zkuste se podívat na nějčastější dotazy nebo nám zavolejte.